Užívateľ:
 
 

Prihláška na veľtrh práce JobSpoTT 2020

Veľtrh práce JobSpoTT sa uskutoční 24.novembra 2020 v čase od 9:00 - 16:00 v Mestskej športovej hale v Trnave (Rybníková 15). Budeme radi, keď vás budeme môcť privítať medzi vystavovateľmi.
 
V prípade akýchkoľvek otázok k formuláru nás môžete kontaktovať na emaili: info@nakac.sk alebo tel. číslach: +421 903 242 444, príp. +421 908 727 266. Akékoľvek otázky týkajúce sa fakturácie môžete adresovať na adresu financie@nakac.sk
 

Veľkosť stánku

K dispozícii sú uvedené rozmery. Na podujatí nie je možné využívať extra priestor mimo stánku. Pred svojím výberom sa, prosím, uistite, že sa Vaše vybavenie zmestí do objednaného stánku. Označte stánok s požadovanou veľkosťou, ktorá vyhovuje najlepšie Vašim potrebám.
 
Všetky uvedené ceny sú bez DPH.
 
Súhlasíme so znením všeobecných podmienok účasti na podujatí JobSpoTT 2020, ktorých úplné znenie sa nachádza >>tu<< a na webstránke www.jobspott.sk
 

Poznámka pre organizátorov

Pokiaľ by ste mali nejaké pripomienky, návrhy alebo odporúčania, budeme radi, keď nám ich napíšete. Vopred ďakujeme.
 
 

Cena: 0 Euro bez DPH

 

Nie ste prihlásený, preto nemôžete potvrdiť svoju objednávku.

Ak máte prihlasovacie údaje, stlačte tlačidlo Prihlásiť sa. Ak prihlasovacie údaje nemáte, zaregistrujte sa tlačidlom Registrovať sa a prihlasovacie údaje Vám prídu do emailu. Vaša aktuálna objednávka sa uloží a po prihlásení ju môžete dokončiť.