Užívateľ: Neprihlásený
 

Časopis pre stredoškolákov, sekcia univerzity (Apríl 2020)

Pre Vašu prezentáciu si môžete vybrať z týchto možností: Predstavenie univerzity, Vybavenie univerzity a študentský život, a Kariérne uplatnenie študenta. Pridať si môžete aj viacero profilov, či kombináciu štruktúrovanej inzercie a plošnej inzercie. Pre objednanie stačí označiť svoj výber, kliknúť na tlačidlo Pridať do objednávky a na konci Záväzne potvrdiť objednávku.

Plošná inzercia

Plošná inzercia (formát strany: A5, cena: 100 eur bez DPH/1 strana)

Priestor na propagáciu vysokej školy alebo fakulty prostredníctvom dodanej hotovej grafiky. Ak potrebujete napríklad 3 strany, kliknite 3x na tlačidlo Pridať do objednávky. Technické parametre inzercie: Súbory v tlačovom formáte PDF (CMYK/300dpi), texty v krivkách, inzercia vo formáte A5 musí obsahovať̌ +5 mm spadávku zo všetkých strán. Inzerciu je potrebné dodať na email: info@nakac.sk

Štruktúrované profily

Predstavenie univerzity (formát strany: A5, cena: 100 eur bez DPH/ 1 strana)

Cieľom všeobecnej prezentácie popisu je predstaviť stredoškolákom univerzitu alebo fakultu spolu s dôležitými informáciami, ako napr. dátum DoD, terminy na podanie prihlášky, konanie prijímacich skúšok a podobne. Prostredníctvom tohto profilu sa môžu študenti ľahko zorientovať v ponuke existujúcich programoch vysokých škôl.

Vybavenie univerzity a študentský život (formát strany: A5, cena: 100 eur bez DPH/1 strana)

Tento profil priblíži stredoškolákom lokalitu vysokej školy, internáty a ich vybavenie, ako aj možnosti kultúrneho, športového a spoločenského života popri štúdiu.

Kariérne uplatnenie študentov (formát strany: A5, cena: 100 eur bez DPH/1 strana)

Profil Kariérneho uplatnenia informuje študentov o dvoch dôležitých aspektoch: možnosti brigád a privyrobenia si popri štúdiu. Vďaka týmto informáciam získajú študenti prehľad o tom, aké majú možnosti financovania nákladov na štúdium pomocov brigád. Druhý aspekt tohto profilu pomôže stredoškolákom získať prehľad o uplatnení sa po ukončení štúdia, prípadne vyjadrenia bývalých absolventov alebo zamestnávateľov.

Dni otvorených dverí

ODPORÚČANÉ Dni otvorených dverí (cena: 50 eur bez DPH)

Zvýraznená pozvánka na vaše DoD v samostatnom boxe na špecializovanej strane.

Bezplatný kalendár Dni otvorených dverí(zdarma)

Prehľad DoD na vysokých školách a fakultách. V zozname môžete uviesť termíny dvoch DoD.

Sumár objednávky

V objednávke nemáte žiadne položky.