Užívateľ: Neprihlásený
 

Časopis pre stredoškolákov, sekcia zamestnávatelia (Apríl 2020)

Pre vašu prezentáciu si môžete vybrať z týchto možností: predstavenie spoločnosti, kultúra spoločnosti a študentský život, a pracovné pozície. Pridať si môžete aj viacero profilov, či kombináciu štruktúrovanej inzercie a plošnej inzercie. Pre objednanie stačí označiť svoj výber, kliknúť na tlačidlo "Pridať do objednávky" a na konci "Záväzne potvrdiť objednávku”.

Plošná inzercia

Plošná inzercia (formát strany: A5, cena: 100 eur bez DPH/1 strana)

Priestor na propagáciu zamestnávateľa prostredníctvom dodanej hotovej grafiky. Ak potrebujete napríklad 3 strany, kliknite 3x na tlačidlo Pridať do objednávky. Technické parametre inzercie: Súbory v tlačovom formáte PDF (CMYK/300dpi), texty v krivkách, inzercia vo formáte A5 musí obsahovať̌ +5 mm spadávku zo všetkých strán. Inzerciu je potrebné dodať na email: info@nakac.sk

Štruktúrované profily

Predstavenie spoločnosti (formát strany: A5, cena: 100 eur bez DPH/ 1 strana)

Cieľom všeobecnej prezentácie je to, aby študenti a ich kariérni poradcovia získali ucelený a prehľadný zoznam zamestnávateľov, ich pracovných ponúk, ohodnotenia a benefitov, ktoré ponúkajú absolventom stredných škôl. Spoločnosti majú väščí priestor na predstavenie sa a prezentáciu dôvodov, prečo je pre absolventov výhodne pracovať v ich spoločnosti.

Kultúra spoločnosti (formát strany: A5, cena: 100 eur bez DPH/1 strana)

Profil Kultúra spoločnosti je obohatený o informácie o pracovných podmienkách, prípadne vyjadrenia zamestnancov s ich pracovným prostredím.

Pracovné pozície (formát strany: A5, cena: 100 eur bez DPH/1 strana)

Zameranie profilu je na predstavenie pracovných ponúk, využívaných technológiách, štruktúry, a požiadavkách za absolventov strených škôl.

Sumár objednávky

V objednávke nemáte žiadne položky.